Elsa Ebru Bilek
Özlediğinde Anlarsın

Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın
  • Слушали: 8
  • Размер: 5.98 MB
  • Длительность: 4:10
  • Качество: 192 kbps
  • Добавлено: 14-10-2021.
Слушать
Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın
Скачать
Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın
Наше странице Вы можете скачать новинки Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın в mp3 бесплатно, Размер MP3: 5.98 MB, Длительность: 4:10 или слушать музыку Özlediğinde Anlarsın - Elsa Ebru Bilek онлайн, со своего телефона в любое время.

Поделись с друзьями

Текст песни Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın
Gözlerimde asılı kaldı, giderken baktığım suretin. Yalvarır gibi bakmıştım sana, bir kal bile demedin! Titredi ellerim, daraldı nefesim. Ben şimdi kime giderim! Hadi anlat biraz, rüyaydı de, geçti de! Ben kandırdım, sende inandın geçti be! Yalanlar söyle bana, inandır! Ayıklarım kırılmıştı! Bu yüzden Yıllardır varamadım yanına de.. Sen günden güne mutluluğa ileri, ben ise hep bir adım geri! Ben daha doyamamıştım kokuna, sana dokunan bu kimin elleri?! Yardım et ALLAH, yine yapıştı yakamıza birilerinin GÜNAHLI ELLERİ.. Biçemedim ettiğimi. Varlığını biçtikçe hayatıma, yokluğunu ettiğini.. Nasıl anlatırım insanlara, en kalman gereken zamanlarda gittiğini ? Nasil unutursun? Tanıdık gelmedimi bu yaralar? Ayak sesinden tanırdım oysa Seni! Ne şimdi bu yabancı tavırlar? Nasıl olurda değmez kalbine bir kez olsun acılarım? Benim canım bana acırken , senin asılmamış bile suratın! Yalvarırdım ALLAH´a, O gece bunlari göreceğime ölseydim! Üzdü beni gördüklerim, öldürürdü görmediklerim! Ne yani, boşamıydı emeklerim? Ben o gün bu gündür yürüyemedim; Hala emeklerim... Açtığın yaralarıma bir dikiş atıp öyle gitseydin! Gülümsemiştim giderken, sonrasını görmedin. İçimde binlerce SEN varken, sende birtane etmedim! Sonsuz gökyüzünde ben, sonumuzu gördüm, O gün bu gündür gökyüzüne küstüm! Karışığım, yüzümde artıyor kırışıklıklarım.. Saçımda ki beyazlara , sensiz gecen zamanlara düşmanlığım! Sensiz sol yanımı ağrıtıp, uyandıran gecelere kırgınlığım.. Kızma güzel AŞK, sana değil kendime ağlarım! Hata bizdeydi, öremedik mi ağları, Sulamayi biraktim bende artık, kurak kalbini! Çoktan bıraktım Dua´larımda seni dilemeyi.. Nerdesin diye sorma şimdi, Ben sensizliğin belasındayım! Günesin karanliginda, bu AŞK´in selasindayim! Nerdesin deme işte, ayaklarının altındayım! Çaldığın gururumun, kırılan kanatlarındayım! Bir daha gitmem demiştin ya, gittigin o günün yalanlarındayım! Aldattığın günün enkazındayım... Sorma bee, bir Eylül akşamı açmadığın o kapının karşısındayım! Vazgeçtim herşeyden,varlığından , Varlık içinde yokluğundan! O yokluğuna tutundukça, beni aşağıya atmandan, Kalbindeki yaralari ‘ÖP GEÇSİN’demekten, Vazgeçtim sakat ayaklarıma, değnek olmandan, Ben vazgectim güneşimi, siyaha boyamandan! Gidiyorum işte, gitme diye akıttığın sahte gözyaşların senin olsun, Çaldığın yıllarımda , yüzümün gözümün sadakası olsun.
Клип на песню Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın
Слушайте еще треки

Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın скачать песни бесплатно в хорошем качестве.

Скачивайте у нас бесплатно мелодии и песни или слушайте онлайн с высокой скоростью передачи данных. Для этого не нужно проходить регистрацию и смотреть навязчивую рекламу. Предусмотрена регулировка громкости прямо возле ссылки на ролик, что удобнее, чем регулировать настройки своей операционной системы.

Также вы найдете информацию о музыке:

На этой странице можно скачать или прослушать песню Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde Anlarsın. Наверное, один из лучших в сети по качеству звука. Если найдете еще лучший, например, на Ютубе, сообщайте нам, чтобы и мы выложили у себя. Здесь не удаляются ролики, которые быстро исчезают на сайтах с регистрацией в других странах.

Песни и музыка каждого исполнителя собраны в соответствующий раздел. Если хотите послушать другие аудиозаписи Elsa Ebru Bilek, кликните по ссылке к списку всех композиций этого артиста. Также пользуйтесь поиском для нахождения имен, что может быть быстрее, чем просмотр каталогов.

Наш интернет-ресурс посвящен Узбекистан, Казахстан, Россия и другие страны мира. Вы найдете аудиоролики на русском и зарубежном языке. Подборка пополняется новыми исполнителями, выходящими в эфир по радио и телевидению. Старых знаменитостей тоже не забываем, известные концерты прошлых лет и десятилетий остаются на наших страницах.

Elsa Ebru Bilek - Özlediğinde AnlarsınЗаходите на сайт анонимно, без указания своих персональных данных. Сэкономите время на заполнении форм и подтверждениях через электронную почту, не будет рекламных писем и странных предложений. Все настроено на комфорт для меломанов, желающих погрузиться в мир приятных мелодий. Будем рады получить ваши отзывы и предложения, чем еще пополнить коллекцию музыкальных клипов.